Çalışma Saatlerimiz

09:00- 17:00

Bize Ulaşın

+90 537 673 24 36

Kurumsal

Personel Taşımada Çözüm Ortağınız.

Çağrı Tour Travel, 22 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan ve Gebze Kocaeli bölgesinde hizmet veren bir taşımacılık firmasıdır. Deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle birlikte, personel, öğrenci ve tur-gezi taşımacılığı alanlarında sizlere hizmet sunmaktayız.

25’i aşkın kendi araçlarımızla, her türlü ihtimale karşı geliştirdiğimiz güvenlik önlemlerimiz ve konforlu taşıma hizmetlerimiz ile sektörde tercih edilen markalardan biriyiz. Sadece bir taşımacılık hizmeti sunmakla kalmıyor, aynı zamanda yolculuğunuz süresince ihtiyaç duyabileceğiniz tüm detayları düşünerek, müşterilerimize keyifli bir deneyim yaşatmayı amaçlıyoruz.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Çağrı Tour Travel olarak biz, sizin için en iyisini sunmayı hedefliyoruz. Taşımacılıkta kalite ve güvenden ödün vermeyen anlayışımızla, siz değerli müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için var gücümüzle çalışmaktayız. 

Unutmayın, bizimle seyahat etmek sadece bir yerden bir yere gitmek değil; aynı zamanda güvenli, konforlu ve keyifli bir yolculuk deneyimi yaşamaktır. Sizleri de Çağrı Tour Travel ailesi olarak aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Sizlerde Referanslarımız Arasında Olmak İster misiniz?

22 Yıllık Tecrübe

Çünkü Bizim İçin Değerlisiniz.

Deneyimli ekibimiz ve geniş araç filomuz ile her zaman sizin yanınızdayız.

22 yılın verdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile sizlere en doğru hizmeti verebilmek için tüm gücümüzle çalışmaktayız. Tüm personellerimizi özel bir titizlikle bünyemize almaktayız. Çünkü bizler için değerlisiniz.